ЕКОАвтоЕлектрокариHyundaiЕлектричний SUV-концепт Hyundai『45』отримав премію iF Design Award-2020
HyundaiЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Електричний SUV-концепт Hyundai『45』отримав премію iF Design Award-2020

Інноваційний концепт позашляховика «45» удостоївся високої нагороди Міжнародного конкурсу дизайну iF Design Award-2020. Моделі компанії Hyundai Motor шостий рік поспіль здобувають перемогу в цьому конкурсі.

Концепція ретро електромобіля Hyundai «45»
Концепція ретро електромобіля Hyundai «45» / hyundai.news

Концептуальний позашляховик «45» був відзначий вищою нагородою в області промислового дизайну в категорії «Автомобілі/Транспортні засоби». Переможців обирало журі конкурсу iF Design Award, до якого увійшли 78 експертів в галузі дизайну з усього світу. Офіційна церемонія нагородження переможців відбудеться 4 травня 2020 року в Берліні (Німеччина).
«Модель『45』, є яскравим прикладом того, як Hyundai Motor намагається підвищити емоційну цінність своїх автомобілів. Незалежно від того, чи оберуть покупці модель з ДВС або електромотором, вони можуть бути впевнені в тому, що отримають автомобіль з дизайном найвищої якості», — заявив Санг-Юп Лі, віце-президент і керівник Центру дизайну Hyundai Motor Company.

Hyundai «45»: дизайн позашляховиків майбутнього

Представлений в рамках Франкфуртського мотор-шоу-2019 концепт електромобіля «45» — втілення нового підходу Hyundai до стилістики електрокарів бренду. Свою назву прототип електромобіля отримав на честь одного з найбільш відомих автомобілів марки Hyundai — концепту Pony Coupe, який був представлений публіці 45 років тому. Але не тільки назва пов’язує ці два концепти: при створенні прототипу «45» дизайнери марки надихалися стилістикою Pony Coupe, яка, в свою чергу, була відображенням модної в 1970-х роках концепції стилю літаків 1920-х років. Ще один нюанс в назві сучасного концепту: 45 — це градуси кутів, під якими сконструйовані передня і задня частини електромобіля.

Hyundai «45» EV з дизайном 1970-х років
Hyundai «45» EV з дизайном 1970-х років / hyundai.news

Завдяки нестандартному дизайнерському підходу модель Hyundai помітно виділилася на тлі інших претендентів на високі нагороди, що і було відзначено журі конкурсу iF Design Award.

Hyundai в конкурсі iF Design Award: всі переможці

Конкурс iF Design Award — одна з найважливіших міжнародних премій в галузі дизайну. Логотип iF Design Award є своєрідним знаком якості, який присвоюється продукту, що відповідає найвищим вимогам, які пред’являються експертами до стилістики автомобілів. До цього компанія Hyundai Motor п’ять разів удостоювалася високих нагород конкурсу:

  • 2015 — Hyundai i20
  • 2016 — Hyundai Tucson
  • 2017 — Hyundai i30
  • 2018 — Kona і i30 Fastback
  • 2019 — Palisade і концепт Le Fil Rouge

Цей успіх підтверджує прихильність компанії створенню автомобілів з унікальним дизайном, які відповідають потребам сучасних покупців.

Нагадаємо, раніше електричний двигун Hyundai Kona Electric отримав нагороду рейтингу «Wards 10 Best Engines».

Джерело: Hyundai Motor Ukraine

Лого