ЕКОАвтоЕлектрокариHyundai«Хюндай Мотор Україна» — автомобільний партнер «Міста Майбутнього» на iForum-2019
HyundaiЕлектричні автомобіліЕлектрокари

«Хюндай Мотор Україна» — автомобільний партнер «Міста Майбутнього» на iForum-2019

На iForum-2019 «Хюндай Мотор Україна» презентує електрокроссовер Kona Electric
На iForum-2019 «Хюндай Мотор Україна» презентує електрокроссовер Kona Electric / hyundai.news

23 травня 2019 року в МВЦ «Лівобережний» відбудеться 11-й Форум українських інтернет-діячів iForum-2019. Традиційно у цьому заході візьмуть участь провідні фахівці зі сфери IT, маркетингу та PR. У програмі Форуму — виступи експертів зі світовим ім’ям, нетворкінги та експозиція «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступить компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів марки Hyundai.

В рамках конференції iForum-2019 працюватимуть сім основних напрямків з тематичними виступами: Інтернет-Бізнес, Стартапи, Реклама і просування, Інтернет-Технології, Майбутнє, Digital Fun та CRM.

Електрокроссовер Hyundai Kona Electric
Електрокроссовер Hyundai Kona Electric / hyundai.news

У павільйоні, де проходитиме захід, організована експозона і спеціалізована територія «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступила компанія «Хюндай Мотор Україна». Тут буде представлений інтерактивний стенд Hyundai і новинка компанії — інноваційний електрокроссовер Kona Electric. Відвідувачі стенду зможуть ознайомитися з автомобілем і отримати докладну інформацію про його характеристики.

На майданчику перед головним павільйоном Форуму буде організована експозона Hyundai, на якій компанія представить свої бестселери: моделі i30 Fastback, Tucson і IONIQ Electric. Крім того, для всіх бажаючих «Хюндай Мотор Україна» організовує тест-драйв таких моделей, як нова Elantra, Tucson і IONIQ Electric. Для запису на тест-драйв цих автомобілів необхідно звернутися до консультантів, які працюватимуть в зоні експозиції Hyundai.

Дата: 23.05.2019
Місце: Броварський проспект, 15, МВЦ «Лівобережний», павільйон 3-С
Графік роботи експозиції та зони тест-драйву: з 9.00 до 19.00

Запрошуємо всіх учасників iForum-2019 відвідати інтерактивний стенд Hyundai і зону експозиції та тест-драйвів автомобілів!

Лого