ЕКОАвтоЕлектрокариHyundaiГоллівудський дебют: нова Hyundai Elantra Hybrid представлена офіційно
HyundaiГібридні автомобіліЕлектрокари

Голлівудський дебют: нова Hyundai Elantra Hybrid представлена офіційно

Сьогодні під час спеціально організованої онлайн трансляції з Lot Studios (Голлівуд, США) компанія Hyundai Motor офіційно представила сьоме покоління бізнес-седану Elantra. Також вперше була представлена ​​абсолютно нова модифікація моделі — Elantra Hybrid. Створена в стилістиці «Parametric Dynamics» («Параметрична динаміка») Hyundai Elantra поєднує в собі видатну динаміку, високий ступінь комфорту і безпеки. Виробництво сьомий генерації моделі стартує восени 2020 року в Ульсані (Південна Корея).

Сьоме покоління бізнес-седану Hyundai Elantra отримало гібридну модифікацію
Сьоме покоління бізнес-седану Hyundai Elantra отримало гібридну модифікацію / hyundainews.com

Чуттєва спортивність, втілена в параметричній динаміці Hyundai Elantra

Нове покоління компактного седану Hyundai Elantra призначене для прагматичних покупців, які, в той же час, цінують нестандартний підхід у всьому. Дизайн екстер’єру нової генерації Hyundai Elantra виконаний в стилістиці «Parametric Dynamics» («Параметрична динаміка»). Його основні риси: велика кількість гострих кутів, параметричних форм і текстур, що відображають нову ідентичність дизайну марки. Автомобіль став довшим на 56 мм, ширшим на 25 мм і нижчим на 20 мм, набувши купеобразної форми з похилою лінією даху, органічно з’єднується з укороченою кришкою багажника. Колісна база автомобіля виросла на 20 мм і становить 2 720 мм.

Hyundai Elantra Hybrid
Hyundai Elantra Hybrid / hyundainews.com

«Як і перше покоління, сьома генерація Hyundai Elantra відрізняється сміливим і динамічним характером. Сучасна естетика дизайну моделі реалізована в багатогранній, по-спортивному агресивній стилістиці передньої і задньої частин автомобіля. Динамічний характер Elantra підкреслений новою формою передньої і задньої світлодіодним оптики, а в її профілі помітний ключовий параметричний елемент — точка, в якій сходяться три бічні лінії», — зазначив Люк Донкервольке, виконавчий віце-президент і глава дизайн-центру Hyundai.

У передній частині автомобіля виокремлюються параметрична решітка радіатору у формі перевернутої трапеції з вбудованими в неї покажчиками повороту, бумерангоподібні фари головного світла, інтегровані з решіткою радіатору, рельєфний капот з виразними бічними гранями, а також структурний передній бампер з вертикальними і горизонтальними повітрозабірниками.

Подовжений профіль моделі з похилою лінією даху і різко окресленими гранями кузовних панелей створює відчуття динамічного руху. Доповнюють цей образ стильні легкосплавні колісні диски, які будуть доступні в трьох параметрах на вибір: 15, 16 або 17 дюймів.

Різкі параметричні межі знайшли своє відображення і в дизайні задньої частини автомобіля. Похилий дах гармонійно поєднується з кришкою багажника, яка, в свою чергу, виконана в характерному для моделі стилі природних кристалів. Задні світлодіодні ліхтарі, в графіці яких можна помітити латинську букву Н («Hyundai»), стилістично об’єднані один з одним горизонтальною світлодіодною смугою. Задній бампер зі спортивним дифузором органічно доповнює динамічний характер моделі.

«Імерсивна технологічність» — нове бачення дизайну інтер’єру від Hyundai

Створюючи інтер’єр нової Elantra дизайнери надихалися стилістикою кабін літаків. Для цього вони використали імерсивний підхід — створення ефекту часткового занурення в незвичайне середовище, в даному випадку — в кабіну літака. Вони виділили робоче місце водія за допомогою панелі, що починається на водійських дверях, проходить під панеллю приладів і обгинає сидіння водія по центральному тунелю.

Дизайну інтер'єру Hyundai Elantra Hybrid
Дизайну інтер’єру Hyundai Elantra Hybrid

Характерне для нових моделей Hyundai поєднання цифрової приладової панелі з 10.25-дюймовим сенсорним екраном мультимедійної системи знайшло своє застосування і в інтер’єрі нової Elantra.

Поміж іншими особливостями дизайну салону автомобіля:

 • вузькі повітроводи кліматичної системи
 • ембіентне підсвічування інтер’єру (доступні 64 кольори)
 • інтегрована в центральний тунель ручка для переднього пасажира
 • новий Т-подібний важіль перемикання роботизованої трансмісії
 • ергономічний дизайн рульового колеса

Elantra Hybrid — новий представник еко-сімейства Hyundai

Вперше в історії моделі буде представлена ​​її гібридна модифікація. Ця версія оснащується гібридною силовою установкою, в складі якої — 1.6 літровий бензиновий двигун GDi, що працює по циклу Аткінсона, який поєднується з 32-кіловатним синхронним електромотором з постійними магнітами. Сумарна потужність силової установки — 139 кінських сил.

Hyundai Elantra Hybrid
Hyundai Elantra Hybrid / hyundainews.com

Електромотор забезпечується енергією від встановленої в підлозі автомобіля полімерної літій-іонної батареї місткістю 1.32 кВт⋅год. Силовий агрегат взаємодіє з 6-швидкісною роботизованою трансмісією з подвійним сухим зчепленням. Завдяки такому поєднанню Elantra Hybrid витрачає 4.7 л/100 км в комбінованому режимі.

Прогресивна платформа третього покоління

У новому поколінні Hyundai Elantra застосована полегшена платформа третього покоління К3, яка забезпечує поліпшені динамічні характеристики, впевнену керованість (за рахунок зниження центру ваги і перенесення вузла коробки передач вище) і підвищену безпеку.

Hyundai Elantra Hybrid
Hyundai Elantra Hybrid / hyundainews.com

Застосування цієї платформи дозволило встановлювати на автомобіль не тільки бензинові, а й гібридні силові установки за рахунок переформатування підкапотного простору.

Прогресивні технології безпеки та зв’язку

Нова Hyundai Elantra оснащена рядом опцій, які вигідно виділяють її на тлі конкурентів. Серед них:

 • Бездротова інтеграція смартфонів з додатками Android Auto/Apple Carplay
 • Преміальна акустична система BOSE c 8 динаміками
 • «Цифровий ключ»
 • Система голосового управління кліматичною системою автомобіля
 • Система попередження про фронтальному зіткненні з функцією визначення пішоходів і велосипедистів
 • Система дотримання рядності руху (утримує автомобіль по центру смуги руху)
 • Система розпізнавання об’єктів в «сліпих» зонах з функцією попередження про рух при їзді заднім ходом
 • Система безпечного виходу з автомобіля

Виробництво Hyundai Elantra сьомого покоління буде налагоджено на заводі Hyundai Motor Company в Ульсані (Південна Корея). Поставки на світові ринки (в тому числі і в Україні) плануються на четвертий квартал 2020 року.

Джерело: hyundainews.com

Лого