ЕКОАвтоЕлектрокариHyundaiHyundai представила електричний спорткар Veloster N ETCR із середньомоторною компоновкою
HyundaiЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Hyundai представила електричний спорткар Veloster N ETCR із середньомоторною компоновкою

Hyundai Motorsport представила Veloster N ETCR, свій перший електричний гоночний автомобіль на Міжнародному автосалоні (IAA) у Франкфурті.

Створений на базі спорткара Veloster N перший спортивний електромобіль Veloster N ETCR призначений для участі в гоночному чемпіонаті ETCR, який відбудеться у 2020 році. Роботи над концептом почалися в листопаді 2018 року на базі спортивного підрозділу Hyundai Motorsport в Альценау (Німеччина).

Veloster N ETCR - перший спортивний електромобіль Hyundai
Veloster N ETCR – перший спортивний електромобіль Hyundai / hyundai.news

Автомобіль використовує досвід Hyundai Motorsport в області автомобільних гонок і слідує успіху конкурентоспроможних пакетів i30 N TCR і Veloster N TCR. Розробка проекту ETCR відображає ширшу стратегію Hyundai по розробці електричних дорожніх автомобілів і ще більше підкреслює можливості Hyundai Motorsport.

Hyundai представила електричний спорткар Veloster N ETCR із середньомоторною компоновкою
Hyundai представила електричний спорткар Veloster N ETCR із середньомоторною компоновкою / hyundai.news

Hyundai Veloster N ETCR є повністю електричним, заднепривідним і з середнім розташуванням двигуна — два перших для проекту Hyundai Motorsport — відповідно до правил ETCR.

Hyundai Veloster N ETCR
Hyundai Veloster N ETCR / hyundai.news

Електроспорткар отримав оригінальну ліврею, аеродинамічний обвіс по периметру кузову і великий задній спойлер. Модель має середньомоторну компоновку, привід на задні колеса і акумулятор ємністю 65 кВт∙год. Решта подробиць про технічні характеристики гоночного електромобіля будуть озвучені пізніше.

Джерело: hyundai.news

Лого