ЕКОАвтоЕлектрокариHyundai відзначено двома нагородами премії Future Mobility of the Year Awards 2020
ЕлектрокариЭкотранспорт

Hyundai відзначено двома нагородами премії Future Mobility of the Year Awards 2020

Hyundai Motor Company здобула подвійну перемогу в конкурсі Future Mobility of the Year 2020, котру було засновано в 2019 році Корейським інститутом передових технологій — KAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology). Нагород удостоїлися концептуальна воднева вантажівка HDC-6 NEPTUNE та портативний вбудовуваний електричний самокат.

Премія Future Mobility of the Year Awards (FMOTY) 2020 присуджується за вагомий внесок у розвиток мобільності майбутнього, а також досягнення у сфері екологічно чистого транспорту.

Водневу вантажівку HDC-6 NEPTUNE і вбудовуваний електричний самокат було визнано кращими в категоріях «Громадський та комерційний транспорт» і «Особистий транспорт» відповідно. Журі з 16 суддів, включно із провідними автомобільними журналістами з 11 країн, обрали подані на премію транспортні засоби Hyundai з числа 71 претендентів на нагороду. Розробки Hyundai Motor Company були відзначені за впровадження інноваційних технологій і сервісів задля реалізації концепції мобільності майбутнього.

Воднева вантажівка Hyundai HDC-6 NEPTUNE
Воднева вантажівка Hyundai HDC-6 NEPTUNE / hyundainews.com

Вантажний автомобіль HDC-6 NEPTUNE вперше був представлений на Північноамериканській виставці комерційного транспорту в листопаді минулого року, а дизайн вантажівки натхненний зовнішнім виглядом культових експресів 1930-х років. Концептуальний електро-трак втілює уявлення Hyundai про чисте майбутнє за принципом «нуль викидів». Поступовий перехід на комерційні автомобілі з мінімальною кількістю шкідливих викидів — одне з найважливіших напрямків технологічних розробок Hyundai. Оскільки попит на дружній до довкілля комерційний транспорт поступово буде зростати, журі премії FMOTY віддали свій голос на користь концепт-кару, в якому вперше в сегменті комерційних перевезень знайшла застосування інноваційна технологія водневих паливних елементів.

«Концепція HDC-6 NEPTUNE підкреслює високий статус і досконалість технологій Hyundai Motor у сфері електромобілів на паливних елементах нового покоління, а футуристичний дизайн втілює бачення і споживчу цінність компанії Hyundai Motor в якості лідера світової індустрії водневих технологій мобільності», — зазначив Лі Санг Юп (SangYup Lee), старший віце-президент і керівник глобального дизайн-центру Hyundai.

Електричний самокат Hyundai
Електричний самокат Hyundai / hyundainews.com

Вбудовуваний електричний самокат, прототип якого був продемонстрований на міжнародній виставці CES (Consumer Electronics Show) 2017 року, нині розглядається в якості опціонального додаткового оснащення автомобілів майбутнього. Очікується, що портативний пристрій скоро буде інтегрований в автомобілі Hyundai. Заряджаючись під час руху автівки, самокат забезпечить водієві додаткову мобільність в межах міста (так звану «мобільність останньої милі»). Така функціональна особливість була високо оцінена журі нарівні з бездоганною якістю зборки транспортного засобу.

«Вбудовуваний електросамокат забезпечує мобільність і зручність, задаючи новий стандарт на ринку індивідуальної мобільності», — додав Хен Дон Чжин (Dong Jin Hyun), керівник лабораторії робототехніки Hyundai Motor Group.

У грудні минулого року Hyundai Motor Company представила свою «Стратегію 2025», згідно з якою розробки в галузі інтелектуальних мобільних рішень та сервісів стане одним із ключових векторів розвитку бізнесу. Очікується, що синергія двох напрямків прискорить перетворення компанії в провайдера інтелектуальних послуг мобільності. До 2025 року компанія має намір увійти до трійки світових виробників електромобілів на акумуляторах і паливних елементах, а також закласти основу для розвитку бізнесу на базі нових платформ.

Джерело: hyundainews.com

Лого