ЕКОАвтоЭкотранспортБезпілотний транспортНаступне покоління Volvo буде з технологією автономного керування
Безпілотний транспортЕлектрокари

Наступне покоління Volvo буде з технологією автономного керування

Щоб підвищити потенціал Zenuity — компанії з розробки програм автономного керування — її розділять на 2 частини. Перша стане новою компанією із фокусом на розвитку і монетизації програмного забезпечення для автономного водіння. Вона належатиме Volvo Cars. Друга частина зосередиться на постійному розвитку та комерціалізації вдосконалених систем допомоги водіям. Її інтегрують у Veoneer — компанію з техніки безпеки в автомобілях.

Наступне покоління Volvo буде з технологією автономного керування
Наступне покоління Volvo буде з технологією автономного керування / media.volvocars.com

Сьогодні Zenuity володіють Volvo Cars і Veoneer у розмірі 50/50. За час керівництва двома компаніями Zenuity розробила потужну програмну платформу для допомоги водіям та автономних систем водіння. Ці напрямки продовжать вдосконалюватися і надалі.

За угодою, операційну діяльність Zenuity та її працівників з Ґетеборга та Швеції, а також Шанхаю, переведуть у нову компанію під керівництвом Volvo Cars. А діяльність та співробітники з Німеччини та США будуть переведені у Veoneer.

Частина Zenuity, яка відтепер належатиме Volvo Cars, розроблятиме програмне забезпечення для повністю автономного водіння. Нова програма буде інтегрована в автомобілі наступного покоління, які розробляються на основі платформи SPA2. Нова компанія залишиться відокремленою від Volvo Cars та керуватиме власними каналами дистрибуції.

За словами CEO Volvo Cars Хакана Самуельсона, Volvo Cars планує оснастити наступне покоління своїх авто технологією безпечного автономного водіння на дорогах. «Дозволяючи новій компанії повністю зосередитися на цій меті, ми зможемо втілити у життя такі амбіції», — заявив Самуельсон.

Генеральний директор Zenuity Денніс Нобеліус впевнений у спроможності нової компанії розробити безпечне програмне забезпечення для автономного керування. Він зазначив: «У майбутньому буде обмежена кількість глобальних програмних платформ для автономного водіння. Ми хочемо розробити одну із платформ-переможців».

Нова компанія почне працювати орієнтовно у 3 кварталі 2020 року.

Джерело: media.volvocars.com

Лого