ЕКОАвтоЕлектрокариPorscheTaycanPorsche Taycan офіційно з’явиться в Україні в 1 кварталі 2020 року
PorscheTaycanЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Porsche Taycan офіційно з’явиться в Україні в 1 кварталі 2020 року

Згідно з офіційним прес-релізом компанії Porsche стало відомо, коли одна з найочікуваніших моделей бренду з’явиться в Україні.

Відомо, що офіційний дебют Porsche Taycan відбудеться 4 вересня 2019 року, коли Taycan завершить своє глобальне турне в рамках якого електрокар відвідує знакові автомобільні заходи, такі як фестиваль швидкості в Гудвуді.

Porsche Taycan показав свої можливості на фестивалі швидкості в Гудвуді
Porsche Taycan показав свої можливості на фестивалі швидкості в Гудвуді / newsroom.porsche.com

В Україні ж електромобіль прибуде тільки в 1 кварталі 2020 року, що є цілком звичайним терміном для імпорту нової моделі. На вітчизняному ринку електромобіль буде представлений офіційно і стане доповненням до постійно зростаючого офіційному ринку електрокарів України.

Як стало нещодавно відомо з повідомлень британського журналу CarMagazine, серійний електрокар Taycan спочатку буде доступний в трьох версіях:

  • Базова версія: батарея ємністю 80 кВт·год з потужністю електродвигуна 322 к.с. або 376 к.с.
  • Середня версія (можливо буде називатися Carrera 4S): батарея ємністю 96 кВт·год з потужністю двох електродвигунів 429 к.с. або 483 к.с.
  • Топова версія (Turbo): батарея ємністю 96 кВт·год з потужністю двох електродвигунів 600 к.с.

Нагадаємо, при першому запуску в серію Porsche знизить зарядну потужність Taycan до 250 кВт, а обіцяна потужність 350 кВт з’явиться не раніше 2021 року.

Джерело: porsche.ua

Лого