ЕКОАвтоЕлектрокариHyundaiHyundai демонструє перший тизер оновленого Santa Fe
HyundaiГібридні автомобіліЕлектрокариПлагін-гібридні автомобілі

Hyundai демонструє перший тизер оновленого Santa Fe

Компанія Hyundai Motor опублікувала перше зображення екстер’єру оновленого кросовера Santa Fe, який надійде в продаж у другій половині 2020 року. Тизер демонструє новий, більш брутальний, але в той же час вишуканий вигляд передньої частини автомобіля.

Hyundai демонструє перший тизер оновленого Santa Fe
Hyundai демонструє перший тизер оновленого Santa Fe / hyundai.news

Через два роки від дня випуску четвертого покоління Santa Fe, компанія Hyundai Motor підготувала оновлену версію кросовера. Оновлення приурочено до 20-річного ювілею автомобіля, який було вперше продемонстровано у 2000 році на автосалоні в Женеві.

Новий Hyundai Santa Fe отримає нову комбіновану решітку радіатору і світлодіодні денні ходові вогні
Новий Hyundai Santa Fe отримає нову комбіновану решітку радіатору і світлодіодні денні ходові вогні / hyundai.news

Судячи з наданого першого тизеру, модель отримає нову комбіновану решітку радіатору і світлодіодні денні ходові вогні, які відображають сучасну інтегровану архітектуру автомобіля.

Решітка радіатору нового Santa Fe ширше, ніж у моделі, що продається в даний час, вона висловлює сміливий характер автомобіля, а хромована окантовка підкреслює геометричний малюнок решітки, який створює вражаючий стереоскопічний ефект. Денні ходові вогні набули Т-подібної форми і розташовані горизонтально. Також на тізері можна побачити злегка видозмінений передній бампер.

Крім змін в дизайні екстер’єру, Santa Fe отримає покращений інтер’єр з новими опціями, призначеними для забезпечення високого рівня комфорту водія і пасажирів автомобіля.

Оновлений кросовер стане першою моделлю Hyundai у Європі та світі, збудованою на новій платформі третьої генерації. Ця платформа дозволяє значно покращити продуктивність, керованість та безпеку автомобіля, а ще — встановлювати на нього гибрідні силові агрегати. Тож окрім звичних бензинових та дизельних модифікацій новий Santa Fe буде доступний у версіях Hybrid та Plug-in Hybrid.

Джерело: Hyundai Motor Ukraine

Лого