ЕКОАвтоВиди електрокарівГібридні автомобіліHyundai Tucson четвертого покоління отримав електрифіковану лінійку силових агрегатів
HyundaiГібридні автомобіліЕлектрокариПлагін-гібридні автомобілі

Hyundai Tucson четвертого покоління отримав електрифіковану лінійку силових агрегатів

Hyundai представляє абсолютно новий динамічний Tucson із найкращими характеристиками в сегменті та передовими можливостями класу. Компактний позашляховик четвертого покоління сегменту C-SUV є глобальною моделлю, що доступна із двома версіями колісної бази: довшою та коротшою.

Абсолютно новий Tucson пропонує саму електрифіковану лінійку силових агрегатів в сегменті компактних позашляховиків, включаючи гібридні, плагін-гібридні та м’які гібридні варіанти.

Hyundai Tucson 4-го покоління пропонує саму електрифіковану лінійку силових агрегатів в сегменті компактних позашляховиків
Hyundai Tucson 4-го покоління пропонує саму електрифіковану лінійку силових агрегатів в сегменті компактних позашляховиків / hyundai.news

Випуск абсолютно нового Tucson є важливою подією для Hyundai, особливо з огляду на надзвичайну популярність моделі — глобальні продажі Tucson з моменту першого запуску моделі в 2004 році перевищують 7 мільйонів автомобілів. Очікується, що тепер Tucson привабить ще більшу кількість клієнтів своїм геометричним дизайном, місткістю, провідними в класі цифровими функціями, динамічним керуванням, а також відмінними економічними витратами палива.

«Ми раді представити абсолютно новий Tucson, котрий є останнім втіленням трансформації кросоверів Hyundai», — каже Томас Шемера, виконавчий віце-президент, керівник підрозділу продуктів групи Hyundai Motor. — «Цей надзвичайний автомобіль задає нову планку інноваціності в сегменті, забезпечуючи вражаюче поєднання дизайну, технологій, опцій та продуктивності».

Враховуючи ситуацію із глобальною пандемією, презентація нового Tucson відбулася в інтернет-мережі: на офіційному сайті та соціальних мережах компанії, а також на нещодавно запущеному телевізійному каналі Hyundai Сhannel, що доступний для користувачів Smart TV.

Параметричний та динамічний дизайн екстер’єру, просторий та невимушений інтер’єр

Зовнішній вигляд нового Tucson виражає еволюцію дизайну та фірмової ідентичності Hyundai. Нова модель втілює те, що дизайнери Hyundai охрестили як «параметрична динаміка». Продумані деталі із гранями, що схожі на діаманти, підкреслюють виразну ідентичність моделі Tucson в насиченому сегменті SUV.

Екстер'єр електрифікованого Hyundai Tucson
Екстер’єр електрифікованого Hyundai Tucson / hyundai.news

Інтеграція технології та дизайну нового Tucson найбільш яскраво простежується в його інноваційних денних ходових вогнях (DRL), котрі гармонійно інтегровані в решітку радіатора та стають помітними лише після ввімкнення. Задня частина моделі та її задні ліхтарі повторюють дизайн прихованих денних ходових вогнів спереду. Логотип Hyundai зміщено вгору та інтегровано у скло дверцят багажного відділення. Склоочисник також було переміщено вгору під задній спойлер.

Екстер'єр електрифікованого Hyundai Tucson
Екстер’єр електрифікованого Hyundai Tucson / hyundai.news

Інтер’єр нового Tucson, який розробники назвали INTERSPACE, справляє враження відкритості та комфорту. Тут гармонійно перетинаються простір, технології та інформація. Розлога передня панель плавно поєднується із зоною дверей, а вертикально орієнтований та повністю інтегрований мультимедійний монітор опускається на центральну консоль. Подвійне срібне окантування, що тягнеться від центральної панелі до задніх дверей, гармонійно підкреслює рядність елементів інтер’єру, виконаних із високоякісних матеріалів нейтральних тонів. Освітлення всередині салону можна обрати з-поміж 64 кольорів, а яскравість — з 10 ступенів інтенсивності.

Інтер'єр електрифікованого Hyundai Tucson
Інтер’єр електрифікованого Hyundai Tucson / hyundai.news

Інтер’єр пропонує три новітні технологічні рішення: вертикальний 10,25-дюймовий full touch-screen екран без хард-кнопок, система вентиляції multi-air, відкрита цифрова панель приладів.

Об’єм багажного відділення автомобіля має вражаючі 622 літрів.

Технічне оснащення та опції

Пропонуючи саму електрифіковану лінійку силових агрегатів в сегменті компактних позашляховиків, включаючи гібридні, плагін-гібридні і 48-вольтні м’які гібридні варіанти, новий Tucson завершує електрифікацію серію позашляховиків Hyundai в Європі. Інші електрифіковані позашляховики, вироблені Hyundai, включають повністю електричні та гібридні версії Kona, NEXO, електромобіля на паливних елементах другого покоління, а також Santa Fe з гібридним і плагін-гібридними варіантами у верхній частині лінійки. Впроваджуючи електрифікацію в свої останні моделі, Hyundai зміцнює свої позиції в якості виробника найширшого асортименту електрифікованих силових агрегатів.

До вибору покупців буде запропонована широка гама двигунів: від знайомих бензинових та дизельних, до інноваційних гібридних. Так, наприклад, 1,6-літровий турбо двигун із прямим впорскуванням у версії гібрид має потужність 180 к.с., що в парі з електромотором розвиває загальну потужність у 230 к.с.

Двигуни доповнено технологією CVVD (Continuously Variable Valve Duration), котра регулює тривалість відкриття клапанів, що забезпечує оптимальну потужність та витрати палива, а також мінімізує викиди.

Повнопривідна система HTRAC від Hyundai стане надійним помічником на різних дорожніх покриттях та за будь-яких погодних умов. Окрім вибору звичних режимів водіння «Еко», «Комфорт», «Смарт» та «Спорт», новий Tucson буде оснащений селектором вибору покриття — «Бруд», «Пісок» та «Сніг».

Компанія Hyundai Motor представила абсолютно новий Hyundai Tucson четвертого покоління
Компанія Hyundai Motor представила абсолютно новий Hyundai Tucson четвертого покоління / hyundai.news

Новий Tucson також буде оснащено рядом новітніх опцій безпеки SmartSense: асистент руху на автомагістралі, система екстреного гальмування із виявленням пішоходів, системи руху та утримання в полосі, системи моніторингу сліпих зон та попередження зіткнень в сліпих зонах, монітори кругового огляду, асистент попередження зіткнень при паркуванні заднім ходом, асистент дистанційного паркування, асистент дальнього світла, система стеження за втомою водія, попередження про можливі зіткнення при русі заднім ходом, попередження про зупинку/рух із опцією безпечного виходу, а також адаптивний круїз-контроль.

Найкращий в класі цифровий досвід

Новий Tucson пропонує найкращий у своєму класі цифровий досвід, що має на меті задовольнити різноманітні потреби клієнтів.
За допомогою програми «цифровий ключ» клієнт зможе керувати автомобілем без наявності фізичного ключа за допомогою свого смартфону. Так, наприклад, можна блокувати та розблоковувати свій автомобіль, запускати двигун та систему клімат-контролю дистанційно.

Повноконтактний 8-дюймовий дисплей нового Tucson, з якого здійснюється управління навігацією, кліматом і мультимедійною системою, демонструє ефективне застосування сучасних технологій для створення ергономічного і інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу зі зручним голосовим управлінням. В топових комплектаціях клієнтам доступний 10,25-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи. Передова мультимедійна система оснащена бездротовою підтримкою Apple CarPlay® та Android Auto®, причому до системи можна підключати два телефони одночасно.

Система сar-to-home дозволить керувати розумною побутовою технікою в домі не виходячи з машини, а нова функція Multi-Command дозволить клієнтам «розігріти» свій новий Tucson однією голосовою командою.

Новий Tucson стане першою моделлю, котра буде оснащена новітніми технологіями контролю за якістю повітря в автомобілі, що відслідковує та очищує повітря в салоні, вказує на рівень забруднення повітря в режимі реального часу, а також зберігає сухим випаровувач та запобігає появі плісняви.

В Україні продаж абсолютно нової моделі також очікується на початку 2021 року.

Джерело: hyundai.news

Лого