ЕКОАвтоЕлектрокариVolvoVolvo Cars скоротить викиди вуглецю на 40% на кожен автомобіль до 2025 року
VolvoЕлектрокари

Volvo Cars скоротить викиди вуглецю на 40% на кожен автомобіль до 2025 року

Сьогодні шведський автовиробник Volvo Cars запускає план зі скорочення викидів вуглецю на 40% на кожен автомобіль у період 2018-2025 років. Це перший амбітний крок Volvo Cars на шляху до кліматично нейтрального виробництва до 2040 року.

Даний план містить конкретні дії, що відповідають засадам Паризької угоди 2015 року щодо зменшення викидів діоксиду вуглецю. Метою угоди є припинення зростання глобальної температури на рівні 1,5ºС у порівнянні із показником, що був характерним для періоду до початку масового промислового виробництва.

Сонячні панелі
Сонячні панелі / media.volvocars.com

Цілі, яких компанія планує досягти до 2040 року, виходять за рамки вирішення проблеми вихлопних газів шляхом лише електрифікації — сфери, в якій компанія знаходиться на перших позиціях. Зокрема, Volvo Cars планує зменшувати викидів вуглецю, працюючи із власною виробничою інфраструктурою, логістичною системою, а також шляхом перероблення та повторного використання матеріалів.

Першим кроком Volvo Cars стане реалізація амбітних та невідкладних заходів, спрямованих на скорочення викидів CO2 на 40% на один автомобіль у 2018-2025 років. Наразі компанія спрямовує зусилля й на те, щоб її глобальна виробнича мережа була повністю кліматично нейтральною.

Виробництво плагін-гібридів Volvo
Виробництво плагін-гібридів Volvo / media.volvocars.com

«Ми трансформуємо нашу компанію шляхом конкретних дій, не символічних обіцянок», — коментує президент та генеральний директор Volvo Car Group Хакан Самуельсон. — «Тому у Volvo Cars ми працюємо з тим, що можемо контролювати — а це і наша діяльність, і викиди CO2 від наших автомобілів. Також спрямовуємо дії на тих, на кого можемо вплинути: ми закликаємо наших постачальників та енергетичний сектор приєднатися до руху, метою якого є кліматично нейтральне майбутнє».

З метою скорочення викидів CO2 на 40% для кожного автомобіля до 2025 року, компанія розподілила необхідні дії між різними частинами виробництва. Попередньо оголошена ціль із досягнення 50 відсоткового показника глобальних продажів повністю електричних автомобілів до 2025 року дозволить на 50% скоротити викиди CO2 від автомобілів Volvo у період 2018-2025 років.

Сонячні панелі
Сонячні панелі / media.volvocars.com

Короткострокові амбіції компанії включають скорочення викидів CO2 на 25%, пов’язаних із глобальною системою постачання, а також збільшення на 25% частки використання переробленого пластику у нових автомобілях та на 25% зниження викидів вуглецю, що утворюються в результаті діяльності компанії, включаючи виробництво та логістику.

Компанія Volvo Cars стала першим автовиробником, який вирішив поступово відмовлятись від автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння на користь повністю електричних автомобілів. З цього року кожен новий автомобіль Volvo буде електрифіковано.

Виробництво плагін-гібридів Volvo
Виробництво плагін-гібридів Volvo / media.volvocars.com

Сьогодні ж компанія запускає свій перший повністю електричний автомобіль — XC40 Recharge. Починаючи з нього, Volvo Cars буде вказувати рівень викидів вуглецю в атмосферу на кожній новій моделі.

XC40 Recharge — перший автомобіль компанії Volvo Cars у новій лінійці Recharge. Назву «Recharge» отримають всі автомобілі Volvo з повністю електричною та plug-in гібридною силовою установкою. У планах компанії Volvo Cars — збільшення обсягів продажів за рахунок повністю електричних та гібридних автомобілів та заохочення водіїв максимально використовувати режим Pure у автомобілях із технологією plug-in гібридів.

Джерело: Volvo Cars Ukraine

Лого