ЕКОАвтоЕлектрокариHyundaiПерша партія зібраних в Чехії електрокросоверів Hyundai Kona Electric вирушила до європейських покупців
HyundaiЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Перша партія зібраних в Чехії електрокросоверів Hyundai Kona Electric вирушила до європейських покупців

Перша партія зібраних в Чехії електрокросоверів Hyundai Kona Electric вирушила до європейських покупців
Минулого тижня на заводі Hyundai Motor в Ношовіце (Чехія) відбувся запуск виробничої лінії, на якій освоєно випуск моделі Kona Electric. Перша партія зібраних на цьому підприємстві електрокросоверів вже вирушила до дилерськіх центрів Hyundai в Європі.

На чеському заводі Hyundai Motor налагоджений повний цикл виробництва моделі Kona Electric в найпотужнішій модифікації — з батареєю 64 кВт∙год і електромотором потужністю 150 кВт (204 к.с.).

Перша партія Hyundai Kona Electric зібраних в Чехії
Перша партія Hyundai Kona Electric зібраних в Чехії / news.hyundaimotorgroup.com

Для складання електрокросоверу довелося подовжити виробничу лінію на 15 метрів: на складальній ділянці з’явився новий етап — встановлення батареї. Щоб скоротити процес виробництва, батареї для Kona Electric будуть поставлятися з Європи. Для їх зберігання на території заводу в Ношовіце побудовано окреме складське приміщення.

Також для виробництва електрокросоверу відкрито новий фарбувальний цех, де виконується двоколірне забарвлення кузова і даху моделі.

Перша партія Hyundai Kona Electric поставляється з європейських заводів
Перша партія Hyundai Kona Electric поставляється з європейських заводів / news.hyundaimotorgroup.com

Потужності заводу розраховані на виробництво 35 000 примірників Kona Electric на рік. Наразі з конвеєра підприємства сходить 150 електрокросоверів на добу.

Як зазначалося раніше, рішення про відкриття виробництва моделі Kona Electric в Чехії було продиктовано щорічно зростаючим попитом на електромобілі на європейському ринку. З моменту старту продажів електрокросоверу в 2018 році, кількість замовлень покупців перевищила всі очікування компанії, а існуючі потужності виробництва (випуск Kona Electric також налагоджено на південнокорейському заводі Hyundai в Ульсані) не були розраховані на настільки великий попит.

У планах компанії на цей рік — поставка на європейський ринок більше 80 000 електромобілів, включаючи такі моделі, як Kona Electric, IONIQ Electric і NEXO. Це дозволить Hyundai Motor стати найбільшим постачальником екологічного легкового транспорту в Європі у 2020 році.

Джерело: news.hyundaimotorgroup.com

Лого