Кросовери очолять модельний ряд електромобілів Volvo
У Volvo підтвердили, що першими повністю електричними автомобілями марки стануть існуючі моделі компанії. Спочатку електричний привід отримає кросовер XC40, а потім електромобілем стане модель XC90 наступного покоління.
Все це відбудеться після того, як електричний суббренд фірми Polestar запустить свою електричну модель Polestar 2, яка повинна вийти в 2019 році. За нею і підуть спочатку XC40, а потім і електрична версія XC90, виробництво якої розпочнеться на новому заводі Volvo в Чарлстоні, Південна Кароліна, в 2021 році.

За заявами компанії це початкова частина плану електрифікації модельного ряду Volvo.
Обидва повністю електричних Volvo отримають такий же літієво-іонний акумулятор, як і їхні побратими по марці Polestar. Відзначається, що електромобіль XC40 EV приєднається до плагін-гібридного XC40, таким чином модель отримає два електрифікованих варіанти.
Джерело: autocar.co.uk