ЕКОАвтоВиди електрокарівЕлектричні автомобілі18499 зарядних пристроїв CHAdeMO доступні в 71 країні світу
Електричні автомобіліЕлектрокари

18499 зарядних пристроїв CHAdeMO доступні в 71 країні світу

Станом на квітень 2018 року було зареєстровано 18 449 підтверджених зарядних пристроїв CHAdeMO DC, встановлених в 71 країні, більшість з яких припадає на Японію (7 253 / 39%) і Європу (6 633 / 36%).

Карта глобального поширення стандарту CHAdeMO
Карта глобального поширення стандарту CHAdeMO

Також Асоціація CHAdeMO заявила, що має найбільшу частку в електромобільній галузі серед швидких стандартів зарядки. Серед чистих електрокарів через стандарт заряджає близько 35% автопарку, включаючи моделі Tesla, для яких використовується адаптер або близько 20% всіх електрокарів без Tesla. У випадку підключаємих гібридів (PHEV), в першу чергу Mitsubishi Outlander PHEV, частка CHAdeMO займає 15%, але варто відзначити, що інші плагін-гібриди просто не мають швидкої зарядки взагалі.

Частка CHAdeMO серед усіх стандартів швидкої зарядки:

Частка CHAdeMO серед усіх стандартів швидкої зарядки

Якщо говорити окремо про Європу, то CHAdeMO тут також дуже популярний, оскільки 32% всіх електромобілів сумісні зі стандартом. Якщо включити в статистику 15% електромобілів Tesla з’ясовується, що близько 47% повністю електричних автомобілів в Європі можуть використовувати CHAdeMO.

У 2018 рік Асоціація CHAdeMO планує зосередитися на трьох цілях:

  • Географічне розширення і навіть експансія стандарту.
  • Функціональне розширення інфраструктури зарядки CHAdeMO.
  • Розширення системи V2G.

Для реалізації даних цілей CHAdeMO вже здійснює перші кроки, збільшуючи вихідну потужність стандарту до 400 кВт в версії CHAdeMO 2.0.

Джерело: insideevs.com

Лого