ЕКОАвтоЕлектрокариTeslaModel 3Собівартість виробництва Tesla Model 3 становить $ 28 000
Model 3TeslaЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Собівартість виробництва Tesla Model 3 становить $ 28 000

Кілька електромобілів Tesla Model 3 були куплені конкуруючими фірмами-виробниками автомобілів, з метою дізнатися про технології виробництва.

Німецька газета WirtschaftsWoche повідомляє, що одна з фірм завершивши «розбір» електромобіля, отримала вражаючу потенційну собівартість електрокара Tesla.
У компанії заявили, що їх аналіз привів до числа матеріальних і матеріально-технічних витрат у розмірі $ 18 000, витрати на оплату праці за підрахунками складають $ 10 000, що виливається в загальну собівартість електромобіля в районі $ 28 000.

У компанії також стверджують, що з’ясували процентний вміст кобальту в акумуляторних батареях моделі: 2,8 %, що значно менше, ніж в подібних батареях від інших виробників.

Tesla Model 3 Long Range
Tesla Model 3 Long Range / tesla.com

Інженер-тестувальник компанії сказав, що, на його думку, Model 3 дуже прибутковий електромобіль і, якщо Tesla зможе виробляти заплановані 10 000 одиниць на тиждень, модель принесе їм значну виручку.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск вже підтвердив цю інформацію, давши ствердну відповідь на питання про зазначену собівартість моделі в своєму Twitter.

Нагадаємо, що заявлена ​​ціна базової Tesla Model 3 повинна складати $ 35 000, таким чином маржа тільки на базовій моделі становить $ 7000, а максимальна комплектація моделі приносить творцям $ 21 000. Нагадаємо, що вартість недавно представлених топових модифікацій Model 3 становить 54 і 78 тисяч доларів в залежності.

Джерело: wiwo.de

Лого