ЕКОАвтоЕлектрокариTeslaModel XЕлектромобілі Tesla Model X привезуть космонавтів на стартовий майданчик до космічного корабля
Model XTeslaЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Електромобілі Tesla Model X привезуть космонавтів на стартовий майданчик до космічного корабля

Tesla та аерокосмічна компанія SpaceX, якою керує Ілон Маск, розширили співпрацю.

Електричні кросоверы Tesla Model X
Електричні кросоверы Tesla Model X

Електричні кросоверы Tesla Model X доставлять перших космонавтів на стартову площадку запуску кораблів екіпажу Dragon фірми SpaceX. SpaceX готується зробити свої перші демонстраційні польоти в рамках програми відрядження комерційних екіпажів NASA, метою яких є розвиток приватних пілотованих космічних кораблів та польоту космонавтів в космос.

Crew Dragon є модернізованою пілотованою версією багаторазового космічного корабля Dragon, створеним SpaceX за замовленням NASA. Перший демонстраційний запуск апарату з екіпажем призначається на листопад цього року, а пілотований політ повинен відбутися навесні 2019 року.

Таким чином, Ілон Маск розширив співпрацю між компанією Tesla і виробником космічної техніки SpaceX, керівником якої він є. Раніше два компанії домовилися про спільну розробку нових матеріалів, які будуть використовуватися як для наземної, так і для космічної техніки.

У лютому 2019 року SpaceX провела запуск ракети-носія Falcon Heavy с электрокаром Tesla Roadster на борту, який відправився до Марса. При цьому за кермом електромобіля сидів манекен в скафандрі. Електрокар, що раніше належав самому Маску, був запущений у космос як корисне навантаження для апарату.

Джерело: electrek.co

Лого