ЕКОАвтоЗарядна інфраструктураYASNO E-mobility: нове ім’я мережі швидких зарядних станцій STRUM
ЕлектрокариЗарядна інфраструктура

YASNO E-mobility: нове ім’я мережі швидких зарядних станцій STRUM

Мережа зарядних станцій для електромобілів STRUM тепер називається YASNO E-mobility і розширила перелік своїх послуг. Крім швидкої зарядки, власники електромобілів вже можуть придбати зарядні станції для домашнього та корпоративного використання, щоб заряджатися дешевше або отримувати додатковий дохід.

Мережа швидких зарядних станцій для електромобілів STRUM тепер називається YASNO E-mobility
Мережа швидких зарядних станцій для електромобілів STRUM тепер називається YASNO E-mobility / yasno.com.ua

«Наша мережа зарядок стала частиною великого роздрібного бренду YASNO, який поставляє електроенергію і енергоефективні рішення для 3,5 мільйонів клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. Ми прагнемо зробити послуги з електромобільності доступнішими і ближчими для наших клієнтів, та надаємо їм комплексні рішення у поєднанні з продуктами з енергоефективності», — розповів директор з розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко.

Власники електромобілів зараз можуть зарядитися за 20-40 хвилин на 23 швидких зарядних станціях мережі YASNO E-mobility в Києві, на автомобільних шляхах Київ-Одеса, Київ-Львів і Київ-Полтава. Зарядні станції і мобільний додаток вже оновлені у новому дизайні.

«На сайті yasno.com.ua автовласник може замовити зарядне обладнання потужністю від 5 до 22 кВт. Заряджатися вдома або в офісі коштує у рази дешевше, ніж на публічних зарядних станціях. Вдома при використанні нічного тарифу можна заряджатися у 2 рази дешевше звичайного тарифу для населення.

Для цього ми пропонуємо енергоефективний набір YASNO Smart з двозонним лічильником електроенергії. Завдяки йому зарядити електромобіль вночі на 200 км пробігу обійдеться приблизно у 25 грн. Це рішення ми пропонуємо з опцією установки «під ключ». Власники зарядних пристроїв також можуть приєднатися до мережі YASNO E-mobility, щоб отримувати додатковий дохід для сім’ї або бізнесу, надаючи послугу зарядки власним клієнтам», — розповів керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.

Джерело: yasno.com.ua

Лого