ЕКОАвтоЕлектрокариTeslaTesla перегляне використання технології «Vehicle-to-grid» в своїх електромобілях
TeslaЕлектричні автомобіліЕлектрокариТехнології

Tesla перегляне використання технології «Vehicle-to-grid» в своїх електромобілях

Tesla незабаром може переглянути ідею використання своїх електромобілів в якості джерела живлення від батареї, як частина двонапрямлених рішень компанії «Vehicle-to-grid» (V2G).

Спочатку Tesla Roadster першого покоління мав таку можливість, але незабаром автовиробник відмовився від неї в своїх електромобілях, однак дана технологія була підхоплена іншими виробниками, наприклад як в Nissan Leaf другого покоління, і тепер Tesla теж збирається повернути її назад, каже Ілон Маск.

Так як Tesla тепер стає найбільшим виробником електромобілів, і у неї вже є найбільший парк електрокарів з точки зору загальної енергетичної потужності, у компанії є потенціал для найбільшого впливу на мережу з точки зору контрольованого навантаження за рахунок технології V2G.

Нещодавно в Твіттері генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що він готовий переглянути використання даної технології в електромобілях Tesla:

Очікується, що поява електромобілів збільшить попит на електроенергію. Концепція Vehicle-To-Grid включає в себе використання електричних акумуляторних батарей електромобіля для повернення електроенергії назад в мережу. Модель V2G використовує надмірну ємність акумулятора електромобіля, щоб забезпечити електроенергією мережу в пікові навантаження. Така система може призвести до кількох переваг, включаючи економію коштів за електроенергію для будинків, які використовують V2G.

Недавнє дослідження показало, що електромобілі можуть заощадити мільярди доларів одним тільки контролем використання енергії, і це дозволить також мережам краще використовувати поновлювані джерела енергії.

Саме по собі це може надати величезний вплив на електричні мережі за рахунок зниження пікового попиту і зарядки тільки тоді, коли попит буде нижче, тобто вночі. Але дослідження показує, що технологія V2G, яка також дозволяє транспортному засобу відправляти енергію назад в мережу за допомогою двонаправленого зарядного пристрою, буде мати ще більший ефект.

Але чому ж тоді Tesla відмовилася від даної технології раніше, адже Vehicle-to-grid дуже приваблива додаткова функція для електромобіля? Швидше за все Tesla відмовилася раніше через те, що це може прискорити деградацію батареї, так як збільшуються цикли зарядки-розрядки, і саме цей недолік не отримав поки що такого широкого поширення у всіх електрокарах.

Джерело: teslarati.com

Лого