ЕКОАвтоЕлектрокариHyundaiHyundai представив тизери концепту плагін-гібридного позашляховика
HyundaiПлагін-гібридні автомобілі

Hyundai представив тизери концепту плагін-гібридного позашляховика

Компанія Hyundai Motor розповсюдила відео та ескізи концепту інноваційного позашляховика Vision T Plug-in Hybrid, прем’єра якого відбудеться у рамках виставки AutoMobility LA в Лос-Анджелесі 18-21 листопада 2019 року. Це сьома за рахунком концептуальна модель, розроблена фахівцями Hyundai Design Center, яка виконана в стилістиці Sensuous Sportiness.

Тизер концепту плагін-гібридного позашляховика Hyundai Vision T
Тизер концепту плагін-гібридного позашляховика Hyundai Vision T / hyundainews.com

«Ми керуємося інноваційними рішеннями в стилістиці і додаємо емоційну цінність нашого продукту завдяки втіленню концепції дизайну Sensuous Sportiness (“Чуттєва спортивність”)», — сказав Сан Юп Лі, старший віце-президент і глава Hyundai Global Design Center.

Концепт, який назвали Vision T, оснащений гібридною силовою установкою з можливістю підзарядки.

Динамічний Дух

Двома похідними підтемами дизайну концепту є «Параметрична фантазія» і «Трансцендентна взаємодія». Згідно з цими підтемами, все параметричні поверхні об’єднані в єдине ціле, від кузова до елементів освітлення або варіантів оздоблення салону. Оточуючий світ відбивається від увігнутих і опуклих ліній кузову, створюючи надзвичайне почуття напруги. Відмінною рисою моделі стає дизайн елементів освітлення Hidden Signature Lamp, який характерний для концепту Le Fil Rouge і нового Grandeur.

Параметрична конструкція решітки радіатора

Динамічна решітка радіатора Parametric Air Shutter
Динамічна решітка радіатора Parametric Air Shutter / hyundainews.com

Крім оригінальної стилістики освітлення, в концепті втілилася ідея про динамічну решітку радіатора — Parametric Air Shutter. Коли автомобіль стоїть, комірчасті елементи решітки радіатора закриті і нерухомі. Перебуваючи в русі, кожна окрема комірка решітки рухається в заданій послідовності, регулюючи зустрічні потоки повітря і сприяючи, тим самим, оптимізації аеродинаміки та ефективності використання палива.

Презентація концепту Hyundai Vision T відбудеться у понеділок, 18 листопада, в рамках виставки AutoMobility LA в Лос-Анджелесі.

Джерело: electrek.co

Лого