ЕКОАвтоЕлектрокариVolvoVolvo відкриває нову лінію з виробництва акумуляторів на заводі у Ґенті
VolvoЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Volvo відкриває нову лінію з виробництва акумуляторів на заводі у Ґенті

5 березня компанія Volvo Cars офіційно відкрила нову лінію з виготовлення акумуляторних батарей на своєму бельгійському заводі в Ґенті, де наприкінці цього року вперше зійде з конвеєра повністю електричний автомобіль Volvo — XC40 Recharge P8.

Протягом наступних 5 років Volvo Cars кожен рік випускатиме повністю електричний автомобіль, прагнучи до 2025 року досягти конкретних показників: 50% обсягу усіх продажів компанії складуть електрокари, а другу половину — гібридні авто. Recharge стане загальною назвою для всіх автомобілів Volvo що заряджаються, з повністю електричною або гібридною силовою установкою.

Електричний кросовер Volvo XC40 Recharge
Електричний кросовер Volvo XC40 Recharge / media.volvocars.com

«Я радий відсвяткувати цю знаменну подію з колегами тут, у Ґенті, — заявив керівник відділу глобального виробництва Герт Брюнель (Geert Bruyneel). — Наш завод в Ґенті першим впроваджує лінію з виробництва акумуляторів, тож і відіграє роль новатора: ми продовжуємо готувати нашу виробничу мережу до електрифікації».

Відкриття нової лінії з виробництва акумуляторів стає черговим прикладом дій компанії у реалізації стратегії електрифікації та заходів стосовно світових кліматичних змін. Зокрема це методи для зменшення вуглецевого сліду на 40% від життєвого циклу кожної моделі у період з 2018 по 2025 рік. Це стане першим кроком з досягнення глобальної мети — до 2040 року стати компанією, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу.

У найближчі роки конструювання акумуляторів стане важливою частиною глобального виробництва компанії Volvo Cars, оскільки вона продовжує електрифікувати весь свій модельний ряд. Завод у Ґенті поділиться досвідом з іншими виробничими майданчиками щодо оптимізації процесів та ефективності.

Силова установка електричного кросоверу Volvo XC40 Recharge
Силова установка електричного кросоверу Volvo XC40 Recharge / media.volvocars.com

На початку цього року компанія оголосила про заплановане будівництво лінії з конструювання акумуляторних батарей на своєму американському заводі біля Чарльстону, Південна Кароліна. Очікується, що роботи над лінією розпочнуться восени 2020 року.

Компанія також буде виробляти електромобілі з акумуляторними батареями на заводі Volvo в Люйцяо, Китай, де автомобілі Volvo на основі платформи CMA виробляються разом із аналогічними моделями від споріднених брендів Polestar та LYNK & CO.

Минулого року компанія Volvo Cars підписала довгострокові угоди про постачання акумуляторів з двома провідними компаніями: CATL (Китай) та LG Chem (Південна Корея). Йдеться про постачання протягом найближчих 10 років для моделей Volvo та Polestar наступного покоління, включно з моделлю XC40 Recharge P8.

Ґент — один із двох заводів Volvo з виробництва автомобілів в Європі, що випускає автомобілі з 1965 року.

XC40 Recharge P8 — перший автомобіль лінійки повністю електричних Volvo, перший електрокар компанії та перший Volvo з абсолютно новою інформаційно-розважальною системою на основі операційної системи Android від Google. XC40 Recharge P8 — це повністю електрична версія найпопулярнішого кросовера XC40 — першого Volvo, який здобув престижну європейську нагороду «Автомобіль року». XC40 Recharge P8 створений на основі інноваційної модульної платформи CMA, розробленої спільно з Geely Group.

Джерело: media.volvocars.com

Лого