ЕКОАвтоЗарядна інфраструктураПрограма заходу EV-Forum 2019: «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу»
ЕлектрокариЗарядна інфраструктура

Програма заходу EV-Forum 2019: «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу»

31 жовтня 2019 року у ВЦ «Klitschko Expo» відбудеться третій Український В2В форум, присвячений комерційному електротранспорту та зарядній інфраструктурі.

Форум складається з чотирьох блоків:

 • Перший блок — виступи представників законодавчої та виконавчої влади.
  Фарід Сафаров та Анна Зарудна розкажуть про вже проведену роботу та законодавчі перспективи на найближчі 5 років. Іван Любарський, керівник IRS Group, розповість про ключові параметри українського ринку електротранспорту, факти та прогнози.
 • Другий блок — обговорення технічних особливостей експлуатації зарядної інфраструктури.
  Лінію продуктів для електричної мобільності продемонструє у своїх презентаціях та проектах на 2020–2021 роки італійська компанія Ingeteam. «Інфоком» надасть бізнес-кейс на прикладі мережі нового покоління смарт електрозаправок бренда UGV Chargers. Компанія «Автоентерпрайз» та її генеральний директор розповість, що потрібно для розвитку зарядної інфраструктури. Компанія з Туреччини TURECON надасть особливо цікаву інформацію, як планувати та оптимізувати електричний транспорт у бізнесі.
 • Третю частину форуму присвячено автоімпортерам та логістиці.
  Розпочне цей блок автопартнер форуму компанія BMW, яка поділиться безцінним досвідом своєї роботи як один з офіційних автопартнерів електротранспорту в Україні. Керівник компанії «Зелене Коло» ексклюзивно для форуму надасть ефективні інструменти громадської логістики, а «Колбе Моторс» розкаже про сертифікацію електромобілів в Україні. Гість форуму зі Швейцарії KYBURZ продемонструє розумні рішення для кур’єрської доставки, розповість про чудове співвідношення ціни та ефективності, а також про усі можливості для покращення логістики для України.
 • Темами четвертого блоку форуму обрано сервіс та громадський транспорт.
  Представник компанії «Явір-2000» розповість про переваги та недоліки впровадження електромобілів на підприємств. Важливу тему технічної підтримки сервісу електричного комерційного транспорту і такий досвід розкриє координатор сервісних центрів компанії
  «Роберт Бош Лтд». Голова правління Української асоціації учасників ринку електромобілів EV-UA надасть інформацію про залучення інвестицій як метод стимулювання ринку. Програмний директор Першого Автомобільного телеканалу надасть останню інформацію про зростання інтересу аудиторії до нових технологій. А на прикладі таксопарку робочий кейс та усі її переваги розповість засновник компанії Grinson.

Також на форумі буде представлена вулична експозиція від BMW та «Колбі Моторс», яку у перервах можливо подивитись та ознайомитись. Протягом усього форуму на LED-екрані будуть представлені відеоролики від партнерів : BMW, Ingeteam, KYBURZ, «Зелене Коло», а також від наших друзів з Канади.

Модератором форуму виступить Марія Китіна — експерт електромобільної галузі, відповідальний секретар Робочої групи з розвитку електромобільності Міністерства інфраструктури України та співзасновник першої електромобільної премії e-Mobility Award.

Лого