ЕКОАвтоЗарядна інфраструктураЩо цікавого запропонує Третій український EV-Forum 2019?
Електричні автомобіліЕлектрокариЗарядна інфраструктура

Що цікавого запропонує Третій український EV-Forum 2019?

Комерційний електротранспорт набирає обертів в Україні! З початку 2019 року на український облік взято майже 6500 електромобілів і гібридів.

Мета EV-Forum 2019 — створити ефективний майданчик для спілкування фахівців, зацікавлених у збереженні та розвитку комерційного електротранспорту в країні!

Нагадуємо, що 31 жовтня 2019 у ВЦ «KLITSCHKO EXPO» пройде Третій український EV-Forum для B2B, присвячений комерційному електротранспорту — «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу».

EV-Forum 2019

В рамках форуму вже підтвердили участь такі компанії:

  • «АВТ Баварія», офіційній автопартнер форуму з доповіддю, яку представить Тимофєєв О.Б.
  • «ІНФОКОМ ЛТД» з доповіддю на тему:
    «Комерційне використання зарядної інфраструктури. Робочий кейс на прикладі мережі UGV Chargers», яку представить керівник напрямку електрозаправних станцій Тихонов Ю.В.
  • ТОВ «Зелене Коло» з доповіддю на тему:
    «Ефективний інструмент міської логістики», яку представить голова компанії Гребенюк О.П.
  • Elecar Group з доповіддю, яку представить керівник Недайборщ В.І.

Формат EV-Forum 2019: одноденний інтенсивний захід, де провідні бізнес-структури даної сфери розкриють робочі й реальні бізнес-кейси. Форум дозволить особисто поспілкуватися з організаціями, які вже перевели частину автопарку на електротранспорт і можуть поділитися досвідом та реальними цифрами.

Мета EV-Forum 2019

Для кого? Для власників, керівників і топ-менеджменту компаній з власним автопарком, а також для керуючих комерційною нерухомістю.
Протягом форуму буде розкрито теми законодавчих ініціатив, комерційного використання зарядної інфраструктури, перспектив розвитку, громадського електротранспорту, а також практичні кейси, прогнози і тенденції.

EV-Forum 2019 відбудеться за підтримки Міністерства інфраструктури України, КМДА, ВРУ та Держенергоефективності України.

Лого