ЕКОАвтоЕлектрокариВиставка Plug-in Ukraine 2018 представить актуальні моделі електротранспорту для українського ринку
Електрокари

Виставка Plug-in Ukraine 2018 представить актуальні моделі електротранспорту для українського ринку

Виставка електротранспорту Plug-In Ukraine 2018
На початку весни, 2-4 березня 2018 року на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» втретє відбудеться міжнародна виставка Plug-in Ukraine, присвячена електротранспорту і гібридам.

У всьому світі електромобілі та гібриди завойовують симпатії все більшої кількості людей. Україна не є винятком і перебуває у загальному тренді бурхливого зростання продажів електромобілів і підвищеного інтересу до техніки з електричним приводом. Завдяки цьому з кожним роком стрімко зростає як кількість відвідувачів, так і експозиція виставки Plug-in Ukraine.

В цьому році свої нові й актуальні моделі покажуть провідні автомобільні бренди BMW, Hyundai, KIA, Renault, Mitsubishi. У категорії персонального транспорту будуть представлені электроскутеры і велосипеди. Окрема частина виставки буде присвячена зарядній інфраструктурі, цю категорію представляють світові бренди та українські виробники. Новий напрям виставки EV-Service ознайомить відвідувачів з сервісом гібридних і електричних автомобілів.

На відвідувачів чекає насичена програма. На виставці будуть працювати зони тест-драйвів персонального транспорту і автомобілів. А ті, хто хоче бути в курсі новин і трендів, зможуть взяти участь у діловій програмі, яка пройде в двох форматах:

  • спікер-зона (відкритий майданчик в експозиції виставки) – презентації, виступи експертів;
  • конференц-формат – круглий стіл «Перспективи та проблеми формування якісної зарядної інфраструктури в Україні» та конференція «EV-Service: особливості обслуговування електромобілів і гібридів».
Адреса виставки КиївЕкспоПлаза, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, ст. м. Нивки
Інформація про виставку +380 (44) 461-91-21
Час роботи виставки 2 – 3 березня з 10.00 до 18.00, 4 березня — з 10.00 до 17.00
Вхід для дітей До 14 років безкоштовний, супровід дорослих обов’язковий
Сайт виставки pluginua.org
Офіційна FB-сторінка PlugInUa

Лого