ЕКОАвтоЕлектрокариPorscheTaycanPorsche відкрив зарядну станцію потужністю 350 кВт для свого першого електромобіля Taycan
PorscheTaycanЕлектричні автомобіліЕлектрокари

Porsche відкрив зарядну станцію потужністю 350 кВт для свого першого електромобіля Taycan

Компанія Porsche оголосила про підключення до мережі своєї першої «надшвидкої» зарядної станції, яка буде працювати з системою зарядки на 800 В першого електромобіля компанії Taycan.

Швидка зарядна станція потужністю на 350 кВт в Берліні для електромобіля Taycan
Швидка зарядна станція потужністю на 350 кВт в Берліні для електромобіля Taycan / newsroom.porsche.com

Станція розташована в берлінському центрі Porsche і оснащена точками зарядки постійного струму на 800 вольт.

Porsche зробив станцію в Берліні доступною для всіх електромобілів, а не тільки для автомобілів марки, оскільки технічно будь-який електричний автомобіль, оснащений конектором CCS Combo, може зупинятися і заряджатися на станції, але тільки модель Taycan може скористатися повною швидкістю заряду 350 кВт.

Нагадаємо, що більшість виробників електромобілів підтримують стандарт CCS, протокол якого скоро дозволить заряджати електромобілі з потужністю 350 кВт, але схоже, що Porsche прагне раніше інших вийти на ринок з першим електромобілем, що підтримує таку швидкість заряду.

Разом із запуском зарядної станції в Porsche презентували призначений для користувача інтерфейс мобільного додатку для зарядки електромобілів і пошуку зарядних станцій.

Інтерфейс мобільного додатка Porsche для зарядки електромобілів
Інтерфейс мобільного додатка Porsche для зарядки електромобілів / newsroom.porsche.com

Джерело: newsroom.porsche.com

Лого